2v1|Edinburgh + Dublin za 72€

By: Oliver Clarke - CC BY 2.0

Škótsko si čím ďalej tým viac získava priazeň aj nás, Slovákov. Ťažko sa odoláva pohľadom na fotografie z tejto neuveriteľnej krajiny. A tak aj záujem o lacné letenky stúpa. 

Cena aktuálne najlacnejších leteniek sa vďaka spoločnosti Ryanair pohybuje medzi 60-70€ za spiatočný let z Bratislavy(napríklad 11-19.október).

Prečo si však nespojiť návštevu famózneho Škótska s výletom do Dublinu, keď sa cena zdvihne len mierne? Za letenky z Bratislavy do Dublinu, z Dublinu do Edinburghu a z Edinburghu do Bratislavy zaplatíte spolu iba 72€!  

Najlacnejšie termíny nájdete predovšetkým počas jesenných a zimných mesiacov – hlavne počas novembra a decembra, ale aj počas októbra. Ak by ste chceli v Škótsku stráviť viac času, termín sa dá pekne prispôsobiť.

Spoločnosť Ryanair vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x20 cm a hmotnosťou 10 kg + 1 menšiu tašku. Napísali sme o tom aj samostatný článok, ktorý si môžete prečítať tu

Z
Do
Dátum
Cena
Rezervácia
Bratislava
Dublin
19.10.2016
29€
Dublin
Edinburgh
22.10.2016€
13€
Edinburgh
Bratislava
26.10.2016
30€

Ubytovanie

Ubytovanie v Dubline

Najlacnejšie ubytovanie v Dubline hľadajte v hosteloch na stránkach Booking.com. Na termín 19-22.október uvedený nižšie nájdete najlacnejšie ponuky od 41€/osoba(napríklad tu), pričom hostely nájdete aj priamo v širšom centre mesta.

Cena za celú izbu pre 2 osoby začína na 135€(67,5€/osoba, 22,5€/osoba noc) – napríklad tu

Kompletnú ponuku na stránkach Booking.com nájdete tu

Na Airbnb.com sa nachádzajú tiež zaujímavé ponuky hlavne vzhľadom na pomer cena/poloha. Viete tu nájsť ubytovanie(izbu) v blízkosti centra už od 168€(84€/osoba, 28€/osoba/noc.) – napríklad tu

Kompletnú ponuku ubytovania na Airbnb nájdete tu

Ubytovanie v Edinbughu

TIP: Vo vyššie uvedenom termíne odlietate 26.10. skoro ráno. Pouvažujte, či sa vám oplatí rezervovať izba na poslednú noc

Najlacnejšie vás tu opäť budú stáť hostely. Veľmi dobre vyzerá City stay hostel Edinburgh v centre mesta a navyše aj výborne hodnotený. Zaplatíte zaň v termíne 22-26.október 60€/osoba. 

Ak by ste chceli ubytovanie v klasickej dvojlôžkovej izbe, v ponuke sa nachádzajú zariadenia kde cena začína na 182€(91€/osoba, 23€/noc)

Kompletnú ponuku ubytovania v ubytovacích zariadeniach nájdete tu

Airbnb.com má taktiež ako tomu bežne býva zaujímavé ceny. Dobre vyzerá táto ponuka, kedy za izbu na 4 noci zaplatíte 148€(74€/osoba, 19€/osoba/noc)

Kompletnú ponuku ubytovania u miestnych hostiteľov na Airbnb.com nájdete tu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno