10 leteniek po Európe pod 55 Eur + BONUS!

Prinášame vám ďalší veľký prehľad lacných leteniek po Európe. či už chcete za teplom, do veľkomesta, na ostrov, na sever či na juh – nájde si tu každý to svoje. A ak nie, pochváľte sa v kometnároch kam by ste uvítali lacné letenky.

// Okrem toho nezabudnite na našu súťaž! Stačí sa pridať k našim odberateľom a hráte o 50 Eur poukaz na letenku od Ryanair! Viac info tu >> //

1. Miláno

katedrála v miláne v taliansku

Ak sa chcete inšpirovať od najlepšie oblečených ľudí na svete v meste módy alebo chcete zbehnúť na kávu za drevený stôl na námestí, pretože talianska káva je naozaj jedinečná – pre vás tu máme Miláno iba od 40 Eur!

2. Rím

vítazný oblúk rím

Rím je mesto, ktoré vo vás nechá hlboké pocity a zanechá krásne spomienky. Mesto dýcha históriou a srdce mu búcha vlastným talianskym tempom so svojským temperamentom. Letenky z Bratislavy iba od 43 Eur sú preto výborná správa.

3. Barcelona

barcelona mesto z výšky

Mesto, ktoré sa pýši nie len legendárnym futbalovým klubom FC Barcelona, ale aj krásnym historickým centrom a umeleckým dielom La Sagrada Familia – kostol, rímskokatolícka bazilika s dizajnom od Gaudího. Okrem toho môžete navštíviť už spomínaný futbalový štadión, či historické centrum s promenádou alebo víťazný oblúk. Zbehnúť môžete aj k moru (aj keď teraz trošku studenému:)) A teraz iba 50 Eur!

4. Londýn

rieka temža v londýne

Londýn veľmi predstavovať netreba. Niektorí ho milujú, pre iných je príliš rušný. Mesto ktoré je plné ľudí celého svetového medzinárodného mixu. Mesto ktoré ma vlastnú atmosféru s britským šarmom. Mesto kde môžete stretnúť rôzne celebrity, dať si pivo v mnohých baroch, navštíviť rôzne pamiatky alebo výhodne nakúpiť. Teraz v ponuke už od 53 Eur.

5. Sardínia – Alghero

sardínia ostrov a pláže a skaly

Taliansky ostrov s krásnymi prírodnými scenériami a čistým morom. V túto dobu chladnejší ostrov ale stále pekný s možnosťou zaujímavej turistiky v horách. Pomalé talianske tempo a krásna príroda ostrova to je Sardínia. Až príliš krásny ostrov za cenu 49 Eur!

6. Brusel

brussels-519965_640

Belgický Brusel je raj piva. Belgické pivo sa dlhodobo teší množstvu pivných fanúšikov a je to legenda po celom svete. Podťe to zažiť do Bruselu iba od 40 Eur!

7. Dublin

daždivý dublin v írsku

Mať tak štastie ako Ír. Ale tak prečo nie aspoň nachvíľu! Keď letenky do Dublinu v Írsku sú teraz iba za 55 Eur! Tie krásne ulice so svojskou atmosférou za to stoja. Niektorí sú opitý šarmom mesta a niektorí kvalitnou whisky.

8. Nórske OSLO! – z Poľska z Katowíc

mesto oslo v nórsku

Krásy Nórska môžete teraz spoznávať iba od 18 Eur, ak ste členom WizzAir Discount Clubu (30 Eur na rok). Ak nieste, cena je stále krásnych cca 25 Eur! Letenky zaujímavé najmä pre obyvateľstvo zo severu Slovenska, ktorí majú do Katowic bližšie.

9. Istanbul z Budapešti!

istanbul

Krásny Istanbul v Turecku dostupný z Budapešti leteckou spoločnosťou WizzAir iba od 26 Eur! Pre takúto cenu je potrebné byť členom Wizzair Discount Clubu (30 Eur poplatok za členstvo na rok). Bez členstva letenky stále za krásnych 48 Eur! To je naozaj pekná nádielka!

10. Gruzínsko – Kuitasi z Budapešti!

tbilisi-488518_640

Krásna krajina na rozhraní Európy a Ázie. Veľmi hornatá a zaujímavá pre turistov. Krajina, ktorá bude onedlho zrejme členo Európskej Únie. V tejto krajine nepotrebujete víza na pobyt do 90 dní. Stačí platný pas. Po vstupe na územie Gruzínska je cudzinec do 3 dní povinný zaregistrovať sa na miestnom oddelení polície.

Letenky do Gruzínska iba od 26 Eur! Ak ste členom WizzAir Discount Club (členstvo iba od 30 Eur ročne), alebo 49 Eur ak nie ste.

11. BONUS na APRÍL: Nová linka Bratislava – Atény iba 70 Eur!

atény

 

Ceny leteniek sa môžu meniť podľa dátumu a obsadenosti. Niektoré sa vypredávajú rýchlejšie, niektoré pomalšie. Každopádne však odporúčame s kúpou neváhať. Ak chcete letieť rezervujte ihneď.

Ceny leteniek môžu byť vyššie o pár Eur cez Pelikán.sk, avšak rezervácia je v slovenčine so Slovenskou podporou.

Hotel si nezabudnite booknuť dopredu. Odporúčame cez Booking.com, kde je možná platba až na mieste, možnosť zrušenia rezervácie bez poplatku a pod.

Tip pre rezerváciu hotela cez Booking.com: Vyberte si svoje mesto a dátum. Následne si hotely zoraďte podľa ceny od najlacnejšieho a vyberajte hotel s hodnotením aspoň 7 z 10 a aspoň s desiatimi recenziami od zákazníkov.

Takto môžete dovolenkovať lacno a pohodlne!

Pochváľte sa do komentárov kam plánujete ísť a či ste využili niektorý z tipov 😉

 

 

 

 

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.